עו"ד טל מייק, בורר ומגשר


עו"ד טל מייק, בורר ומגשר
יועץ משפטי

עו"ד ומגשר מייק התמחה בלשכתו של ראש רשות התאגידים במשרד המשפטים של מדינת ישראל, בזרוע העסקית – רשם החברות, רשם השותפויות, רשם המפלגות. כמו כן עו"ד מייק עסק, עוסק ויעסוק בהמשך לימודיו באוניברסיטה לתואר LLM כבסיס לעבודת הדוקטורט במשפטים, בתחום דיני החברות.

שנים של ניסיון מעולם הניהול, העסקים והמשפט תורמות להישגיו של עו"ד ומגשר מייק אשר ניהל ומנהל הליכי ליטיגציה רבים דרך כל תחומי עיסוק המשרד ובכל הערכאות, לרבות תיקים מורכבים במחלקה הכלכלית בביהמ"ש המחוזי ת"א-יפו, כמו גם בבתי המשפט המחוזיים בענייני פירוק חברות.

בנוסף קידם עו"ד ומגשר מייק את התיקון ל-"חוק הסלקציה" בשיתוף ובמקביל להצעתה לתיקון החוק של ח"כ שלי יחימוביץ', עו"ד ומגשר מייק הוזמן להשתתף בועדות הכנסת בסוגיה רגישה זו.

עו"ד ומגשר מייק התנדב שנים במשטרת התנועה הארצית וככזה, צבר ניסיון רב משני צידי הקשת, שוטר התנועה מחד והעו"ד המשפטן מאידך ובעל ניסיון לא מבוטל בטיפול בתיקי ליטיגציה בתחום התעבורה.

עו"ד ומגשר מייק הינו מגשר מוסמך וככזה זווית ראייתו רחבה יותר מן העו"ד הסביר, כיוון ששני כובעיו אלו מקנים לו את היכולת לנתח את סוגיית הלקוח בקו שונה הנובע מחשיבה מחוץ לקופסא, כאשר התשתית הינה משפטית, אך עליה מולבשת תורת הגישור הנלמדת ומיושמת כעשור בארה"ב ורק לאחרונה החלה לחלחל במדינת ישראל והתוצאות מדברות בעד עצמן, למשל כיום החוק קובע כי כל תביעה מעל 50,000 ₪ תהא מחויבת בפגישת מהו"ת, שהיא למעשה פגישה ראשונית ולא מחייבת עם מגשר, מוכח כי יש בכך כדי למנוע מספר לא מבוטל של ניהול תיקים בבתי המשפט ובכך לחסוך למדינה ולצדדים כסף ועוגמת נפש מיותרים.

בעל אזרחות ישראלית ואזרחות האיחוד האירופי