הסבה מקצועית

בשנתיים האחרונות לאור נגיף הקורונה אלפי אנשים איבדו את מקום עבודתם וקיבלו דמי אבטלה מביטוח לאומי. מה גם שמענקי האבטלה לא נמשכים לכל החיים וכל אלו שנפגעו מחפשים דרכים להתפרנס בכבוד תוך הדגש לבחינת הסבת מקצוע למבוקש והנחשק בישראל להלן שמאי רכוש.

למותר לציין כי בשנים האחרונות גדל הביקוש לשמאי רכוש עקב ריבוי נזקי הצפה ורטיבות, נזקי אש ותכולה, הערכת ציוד ורכוש בעיזבון ו/או בפירוד זוגיות או שותפויות.

הכשרת שמאי רכוש במכללת השמאים מאפשרת לכל הבוגרים ללמוד את סודות המקצוע באמצעות קורסים והשתלמויות פרונטליים בלבד אשר מתקיימים במכללה האקדמית רמת גן.

מכללת השמאים הנה היחידה בישראל המוכרת ע"י ארגון שמאי רכוש בישראל, והמרצה בקורס הנו מר חיים שריקי מומחה בתחום בכ 45 שנות ניסיון ומוניטין, כמו כן מר חיים משמש כיום כמומחה בכיר לבית המשפט.

תהליך ההכשרה

לימודי שמאות רכוש וסוקר סיכונים במכללת השמאים אורכים 13 מפגשים אחת לשבוע בין השעות 17:00 עד 20:00 ובתוכם מפגש אחד סיור בוקר מודרך במפעל או באתר אשר ניזוק לצורך המחשה וביצוע סטאג' מהיר.


מיקום הלימודים

מכללה אקדמית רמת גן , רח' רוטנברג 87 רמת גן , חניה בחינם לסטודנטים במתחם המכללה.


יתרון של המרצה במכללת השמאים 

במסגרת קורס שמאי רכוש במכללת השמאים ישנו יתרון רב של המרצה מר חיים שריקי אשר מדריך ומלווה את הסטודנטים בקורס שמאי רכוש לרבות הידוק הקשר עם הבוגרים.


העיסוק בתחום לאחר קבלת תעודת גמר

לאחר לימודי קורס שמאי רכוש במכללת השמאים ולכל הבוגרים אשר עמדו בבחינות והגשת פרויקט גמר אנחנו במכללת השמאים שולחים לבוגרים את כל הצעות עבודה הרבות שהמכללה מקבלת אם מחברות ביטוח, חברות בניה, משרדי שמאים וכל מי שדורש לגייס שמאי אנו במכללת השמאים מעבירים את הפניות הללו לבוגרים.

חברות בארגון שמאי רכוש בישראל 

חשוב להדגיש כי כל בוגרי קורס שמאים נרשמים באופן אוטומטי כחברים לארגון שמאי רכוש בישראל, שם אנחנו מפרסמים את שמותיהם של הבוגרים כולל תמונתם ומספרי הטלפון להתקשרות עימם.

 

לחץ כאן > לינק לאתר חברי ארגון שמאי רכוש בישראל


למי מתאים להיות חבר בארגון שמאי רכוש בישראל

א. לכל בוגרי קורס שמאי רכוש במכללת השמאים – הרישום והחברות בארגון שמאי רכוש בישראל ללא תשלום.

ב. בניגוד לכל המכללות שמעבירות קורס שמאי רכוש , אלו האחרונים מבטיחים את רישומם של הבוגרים באיגוד השמאים אבל הם לא מספרים כי מועמדותם תיבחן במשך שנתיים ולאחר תקופה זו הם חייבים בראיון לרבות הגשת העתקי חוות דעת שביצעו במהלך השנתיים שהם היו מועמדים לאיגוד. בינתיים כל אלו שמבקשים להצטרף לאיגוד השמאים מחויבים לשלם דמי חבר בשיעור של כ 1,200 ₪ לשנה.

תשלום דמי חברות בארגון שמאי רכוש בישראל 

החברות בארגון שמאי רכוש בישראל הנה ללא תשלום דמי חבר לכל בוגרי מכללת השמאים במהלך שנתיים מיום קבלת תעודת גמר מטעם מכללת השמאים , והחברות מתקבלת באופן אוטומטי לארגון שמאי רכוש בישראל .


אודות ותכני קורס שמאי רכוש

בקורס שמאי רכוש נלמד את כל סודות המקצוע לרבות לימוד מעמיק בנושא הערכת מיטלטלין , הערכת מכונות למפעל ציוד למסעדות , נזקי הצפת מי גשמים , נזקי רטיבות , נזקי אש , הערכת דברי אומנות ונגיעה לשמאות חקלאית תוך מתן אבני דרך לטיפול הכל הנזקים שנרשמו מעלה לרבות עריכה וכתיבת חוות דעת משפטית אשר מגבשת כל הנזקים ששמאי רכוש אמור לטפל בהם.

בקיצור ולעניין כל בוגר אשר ילמד היטב את תכני הקורס ויקפיד לעמוד בבחנים והגשת הפרויקט יכול להיות שמאי רכוש ולעסוק במקצוע ללא כל חשש, תוך אשנו במכללה מלווים ומדריכים את כל הבוגרים בייעוץ מקצועי שוטף גם לאחר קבלת תעודת גמר.

סרטון להמחשת עיסוקו של שמאי רכוש


תמצית סרטונים והמלצות בוגרי קורס שמאי רכושישנם עוד עשרות המלצות וסרטונים רבים המגבשים מילים חמות על קורס שמאי רכוש במכללת השמאים

לעיון ביוטיוב לחצו כאן >   סרטונים מכללת השמאים - חיים שריקי